Sprawdzony partner w biznesie!
firma_.png
Partner

Firmy Partner oraz Partnerka są dynamicznie rozwijającymi się polskimi firmami działającymi w branży szybko rotujących artykułów gospodarstwa domowego, oraz w branży produktów jednorazowego użytku i  opakowań. Działamy na rynku od 1995 roku i obecnie jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów wyżej wymienionych produktów w naszym regionie.
Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży artykułów gospodarstwa domowego, opakowań i artykułów chemicznych. W latach 2000-2011 otrzymaliśmy wiele wyróżnień dla najlepszego dystrybutora.

Firmy Partner & Partner-Ka wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, którzy poszukują wysokiej jakości markowych produktów posiadają bardzo szeroką gamę wysokiej jakości asortymentów. Nasze produkty odnajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych, wielobranżowych, chemicznych, cukierniach, lokalach gastronomicznych i wielu innych zakładach produkcyjnych.


Doświadczenie tworzy jakość!

Nasza Misja

Jako profesjonalny dystrybutor chcemy zaspokoić żądania wszystkich naszych klientów dostarczając im produkty najwyższej jakości w jak najlepszych cenach. Staramy się także aby nasza oferta stawała się coraz bogatsza i była w stanie zaspokoić potrzeby każdego naszego partnera.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Firmy Partner & Partner-Ka to stabilne firmy o szerokim asortymencie i ugruntowanej pozycji na rynku. Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem staramy się być najlepsi we wszystkim co robimy dlatego cieszymy się uznaniem wśród producentów oraz naszych klientów. Taka polityka pozwala na stabilny rozwój naszych klientów i nas samych.

Partner%20nagrody.jpg


Top